www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 960 napja lejárt

Kereskedelmi területen működő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • A HR folyamatok kialakítása, tervezése, az egyes területek felmérése, illetve a HR stratégia kialakítása a felsővezetéssel együttműködve;
  • Munkaerő-felvételi folyamatok koordinálása, munkakörelemzések készítése; munkatársak beilleszkedésének támogatása;
  • Toborzás-kiválasztási és fejvadászati feladatok önálló, hatékony menedzselése;
  • Adatbázis kialakítása, karbantartása;
  • Belső szabályzatok és előírások készítése;
  • Vezetők munkájának támogatása HR stratégiai szempontból;
  • HR riportok készítése, adatszolgáltatás tulajdonosok felé.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • Fejvadászatban és toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat;
  • Alapos számítógépes ismeretek, Office programok magabiztos használata;
  • Pontos, felelősségteljes, megbízható személyiség;
  • Önállóság, proaktivitás, problémamegoldó készség.

Munkavégzés helye: Budapest

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével a következő e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő