www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 978 napja lejárt

Multinacionális, fejlődési pályán lévő gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat a következő pozícióba

HR GENERALISTA

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

HR vezető munkájának támogatása az alábbi területeken:
toborzás, kiválasztás
képzési igények felmérése, tréningek szervezése, előkészítése
bérezési és juttatási rendszerek működtetése
partnerkapcsolatok ápolása, fejlesztése
munkaügyi statisztikák és HR kimutatások készítése
a szervezet fejlesztési stratégia támogatása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több éves releváns szakmai tapasztalat gyártási környezetben
Felsőfokú végzettség (szakirányú preferált)
Tárgyalóképes angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes juttatási csomag (bonus, kafetéria)
Szakmai fejlődési lehetőség
Útiköltség hozzájárulás
Kellemes munkahelyi környezet

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1076 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő