www.cvonline.hu
HR generalista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.08.15.
Hirdetés azonosító: 835530
lejárt

A Trenkwalder Európa 19 országában jelen lévő piacvezető személyzeti szolgáltató vállalat. Magyarországon 24 irodájával és országos hálózatával meghatározó szereplője a hazai piacnak, emellett rendkívül széleskörű szolgáltatásportfólióval áll ügyfelei rendelkezésére.

Magyarországon ~800 főt foglalkoztató ügyfelünk számára keresünk munkatársat budapesti munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Fizikai és szellemi munkatársak toborzásának és kiválasztásának koordinálása
  • Be- és kiléptetési folyamat koordinálása
  • Képzési rendszer kialakítása, fejlesztése
  • HR stratégia kialakításában való aktív részvétel, a felső vezetés aktív támogatása
  • Belső szabályzatok és folyamatok kialakítása és fejlesztése
  • Adatbázis kezelés, riportálás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági területen)
  • Legalább 1-2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Fizikai és szellemi munkaerő kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképles bérezés
  • Lehetőség saját ötletek megvalósítására
  • Stabil vállalati háttér
  • Lehetőség saját csapat kiépítésére

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.