www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 1019 napja lejárt

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Mint az autóipar vezető beszállítója az ülés és elektromos rendszerek területén, a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit.

A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található és világszerte 35 országban, 207 helyen üzemel, ahol közel 98000 dolgozót alkalmaz. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

A Lear Corporation Hungary Kft. győri telephelyére

munkatársat keres

Általános feladatok:

  • Személyügyi dokumentációk elkészítése
  • Munkaidő-nyilvántartás kezelése
  • Béren kívüli juttatási rendszer adminisztrációja
  • Munkaügyi feladatok, bérszámfejtési feladatokba helyettesítési mátrixban való bekapcsolódás
  • HR adminisztráció
  • Statisztikák készítése (létszám, bér, képzettség)

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények:

  • HR szakirányú vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Mátrix szervezet törvényszerűségeinek ismerete, abban való működési képesség
  • Önálló proaktív munkavégzési stílus
  • Stratégiai gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek
  • VT Soft HR modul és egyéb szakterületi szoftver-ek ismerete előny
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő