www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 1280 napja lejárt

Amennyiben szeretne egy nagy múlttal rendelkező alkatrészgyártó vállalat munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe!

Az új kolléga feladata a belső humán erőforrás feladatok koordinálása, a bérszámfejtéssel és kompenzációval, valamint a HR indikátorokkal, jelentésekkel és ERP rendszerrel kapcsolatos feladatok ellátása.

Feladatok:

  • HR beszámolók, jelentések elkészítése,
  • a személyügyi adminisztrációs folyamatok felügyelete,
  • kapcsolattartás a hivatalos állami szervekkel (MÜK, NAV) és munkaerő-kölcsönző cégekkel,
  • a HR osztályhoz kapcsolódó folyamatok és rendszerek folyamatos felügyelete és fejlesztése,
  • részvétel a Munkavállalói kapcsolatokban, együttműködés a szakmai hatóságokkal,
  • időszakos munkavállalók koordinálása a munkaerő-kölcsönző irodákon keresztül,
  • HR folyamatok értékelése, HR mutatószámok karbantartása,
  • a megváltozott munkavállalókhoz kapcsolódó feladatok felügyelete
  • a munkavállalók munkaügyekkel kapcsolatos kéréseinek kezelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú (preferáltan szakirányú) végzettség,
  • ISO 14001 & ISO TS 16949 ismeret,
  • kommunikációképes angol nyevtudás szóban és írásban,
  • minimum 3-5 év HR tapasztalat (vállalati vagy tanácsadói oldalon),
  • toborzásban és/vagy személyzetfejlesztésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címre küldött szakmai önéletrajzzal lehet.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő