www.cvonline.hu

HR generalista

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.10.24.
Hirdetés azonosító: 799620

Ügyfelünk egy nemzetközi kereskedelmi és gyártó cég. Folyamatos bővülésnek köszönhetően személyügyi területre az alábbi pozícióba keres munkatársat: HR generalista

Feladatok:

- Toborzás-kiválasztás teljeskörű végzése, projektek végigmenedzselése
- Proaktív részvétel szervezeti változásokban
- Bér-, jövedelempolitika és motivációs rendszer kialakítása és működtetése
- Közép- és felsővezetői csapat támogatása belső tanácsadói szerepkörrel
- Részvétel az üzleti döntési folyamatokban, aktív szerepvállalás a vezetés munkájában
- HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése az üzleti eredményesség érdekében
- Egészséges egyensúlyi szerepkör betöltése a munkavállalók és a munkáltató között, képviselve mindkét fél érdekeit
- Szervezetfejlesztési javaslatok előkészítése, megvalósításában való támogató szerepvállalás

Elvárások:

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (gazdasági előnyt jelent)
- Folyékony német nyelvtudás, továbbá az angol nyelv ismerete előnyt jelent
- Naprakész munkajogi ismeretek, munkaügyi helyzetek kezelésében szerzett jártasság
- Minimum 3 éves szakmai tapasztalat vállalati HR területen HR Generalista pozícióban
- Proaktív hozzáállás, kezdeményező készség
- Szervezeten belüli tanácsadói, konzulensi szerepkör betöltésére való alkalmasság
- Önálló, határozott, magabiztos fellépés, asszertív érdekérvényesítés

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatás
- Multinacionális környezet
- Kihívást jelentő feladatok

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a