www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 1032 napja lejárt
Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk HR generalista kollégát.

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladat:

Feladatok:

  • Toborzás – kiválasztási projektek támogatása
  • Személyügyi dokumentációk elkészítése
  • Munkaidő-nyilvántartás kezelése
  • Béren kívüli juttatási rendszer adminisztrációja
  • Havi zárással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Statisztikák készítése (létszám, bér, képzettség)
  • Vállalati rendezvények szervezése és koordinálása

Képzettség típusa: Humánerőforrás

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR diploma előny, de nem feltétel)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny)
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Bérszámfejtő és/vagy munkaügyi nyilvántartó rendszer ismerete (Wizuálbér előny)
  • Valamely munkaidő-nyilvántartó rendszer ismerete (Seawork előny)
  • Erős MS Office ismeret (Word, Excel, Power Point)
  • Azonnali munkakezdés előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Pilisszentiván (Budapesttől 20 km, Budapestről tömegközlekedéssel is megközelíthető munkahely)

Egyéb információ:

  • A vállalat támogatja a napi bejárást, illetve költözés esetén az albérleti költségeket
  • Éves bónusz, célprémium, cafetéria, szakmai és nyelvi tréningek

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: P01HRg

Helyek Pest
Kategória Humán erőforrás