www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 1020 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Gazdasági Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • A HR vezető felügyelete mellett a toborzási, kiválasztási folyamatok koordinálása, teljes körű lebonyolítása;
  • A toborzási koordinátorok szakmai támogatása, irányítása;
  • A toborzási módszertan kiválasztása, folyamatok felülvizsgálata;
  • A hozzá dedikált toborzások teljes körű bonyolítása;
  • A toborzási terület statisztikáinak készítése;
  • Átfogó HR folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel;
  • Segítségnyújtás a dolgozók részére humán kérdésekben;
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú HR végzettség;
  • Min. 5 éves HR osztályon szerzett toborzási, szervezetfejlesztési tapasztalat;
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel magabiztos kezelése);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Pontos adminisztráció.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó- és szervező készség;
  • Precizitás;
  • Önálló munkavégzés;
  • Csapatjáték;
  • Rugalmasság;
  • Nyitottság;
  • Nagy munkabírás.

Amit kínálunk: motiváló jövedelem, szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

 Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) a megpályázott pozíció megjelölésével „HR generalista” - az alábbi címre juttassa el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő