www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 1165 napja lejárt

A Freudenberg Konszern Péceli Gyáregysége
felvételt hirdet, német-japán
autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő dinamikusan növekvő csapatának erősítésére az alábbi pozícióba:

 Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Legalább 3 éves, HR területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret,
  • Felhasználó szintű számítógép ismeret,
  • HR és munkaügyi tevékenységgel kapcsolatos jogszabályok naprakész ismerete,
  • Együttműködési készség és képesség,
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés,
  • Csoportmunkára való készség,
  • Folyamatorientáltság,
  • Problémamegoldó képesség,
  • Felelősségtudat,
  • Proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség

Feladatok:

  • Toborzás, kiválasztás,
  • Teljesítményértékelés,
  • Képzések szervezése, lebonyolítása,
  • HR folyamatok tervezése és működtetése,
  • Adminisztrációs feladatok,

Munkavégzés helye:

  • Pécel

  • A részletes szakmai önéletrajzot tartalmazó pályázatokat a pozíció megjelölésével, 2014. március 18-ig az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.
  • Csak a határidőn belül érkező, illetve a fenti elvárásoknak megfelelő pályázatokat áll módunkban értékelni.
  • A pályázatok elbírálása 2014. április 18-ig várható.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő