www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 1181 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, multinacionális elektronikai megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Hr generalista

kollégát.

Feladatok:

  • Fizikai munkavállalók toborzásának és kiválasztásának koordinálása
  • Interjúk levezetése
  • Létszámtervezés és létszámgazdálkodás
  • Kimutatások, elemzések készítése
  • Külső és belső partnerkezelés
  • Munkaügyi feladatok

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyitott, rugalmas hozzáállás

Munkavégzés helye:

  • Vas megye

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Igényes munkakörnyezet

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő