Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

HR GENERALISTA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2018.11.19.
Hirdetés azonosító: 1712299

Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A hatékony szervezeti folyamatok támogatása érdekében felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vállalat HR folyamatainak koordinálása: toborzás és kiválasztás, tréningek, szervezetfejlesztés és dolgozói értékelési folyamatok működtetése mentén
  • A dolgozók megfelelő módon és időben történő tájékoztatása a HR folyamatokról, változásokról, eseményekről
  • A dokumentációs folyamatok lekövetése és felügyelete a vállalati irányelveknek megfelelően
  • A személyügyi folyamatok (be- és kilépések, szervezeti változások) nyomon követése
  • Elemzések, riportok készítése a menedzsment számára
  • Részvétel a vállalat emberi erőforrás rendszereinek fejlesztési projektjeiben
  • A vállalat társosztályaival, vezetőkkel történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (HR, gazdasági)
  • Gyártó környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Jó együttműködő készség
  • Analitikus gondolkodás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, 100%-os bejárási támogatás, cafeteria
  • Letelepedési és albérleti támogatás
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR GENERALISTA, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Iratkozzon fel állásértesítőre