www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 9 napja lejárt

Pozíció leírása:

Tréning- és kompetencia rendszer működtetése, fejlesztése
Global HR projectekben való aktív részvétel, pl.GDPR, kommunikációs csatornák továbbfejlesztése
Motivációs programok bevezetése, elégedettségfelmérések koordinálása
Teljes körű toborzás- kiválasztás (fizikai-szellemi)
Rendezvényszervezési projectekben való részvétel
HR folyamatok fejlesztése

Követelmények:

Felsőfokú humán- vagy gazdasági végzettség
Néhány éves multinacionális gyártókörnyezetben szerzett releváns tapasztalat
Angol nyelv napi szintű használata szóban- és írásban
Magas szintű MS Office ismeret
Rendszer építési-fejlesztési tapasztalat
Önálló- és csapatmunkára való képesség
Magas érzelmi intelligencia
Proaktív szemléletmód
Lendületesség
Kiemelkedő kommunikációs készség
Eredmény- és minőség orientált szemléletmód

Előny:

Környékbeli lakhely

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 1/231-0367, +36 30/294-5850

Értékelt kvalitások

Előny:

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Munkatársait megbecsülő munkakörnyezet
Nemzetközi projektekben való részvételi lehetőség
Szakmai- és személyi fejlődési lehetőség
Fiatalos, lendületes, vidám csapat
Színes változatos munka
Versenyképes fizetés cafeteria rendszerrel
Motiváló útiköltség térítés

Trenkwalder Kft

Otthonosan mozogsz a HR világában? Szeretnél eg...
Bács-Kiskun

HR Generalista

ILPEA ProfExt Kft.

HR Generalistát keresünk Amit rólad tudunk: fon...
Jászberény, Jász-Nagykun-Szolnok

HSA Kft.

Partnercégünk számára munkatársat keresünk az a...
Debrecen