www.cvonline.hu

HR Generalista

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Szeretne egy multinacionális vállalatnál dolgozni? Fontos számára a folyamatos fejlődés lehetősége?  Jelentkezzen hozzánk! Elektronikai vállalatunk keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

HR GENERALISTA

  • Feladatkörök:
  • Szellemi és fizikai munkaerő toborzása és kiválasztása
  • A HR adminisztrációs feladatok elvégzése (be-és kiléptetési dokumentációk)
  •  Munkaköri leírások fejlesztése
  • Bérszámfejtés támogatása
  • Rendszeres meetingek szervezése a line managerrel, fejlesztési tervek kidolgozásaAz alkalmazottak problémáinak kezelése
  • A munkavállalók visszajelzéseinek összegyűjtése ez alapján a fejlesztési terv kidolgozása
  • Képviselje a céget az állásbörzéken és tartson kapcsolatot az egyetemekkel
  • A céges arculaton dolgozzon a HR Business Parterrel, a belső kommunikációval és a marketinggel együtt
  • Budapesti irodai munkatársaink rendszeres támogatása

  • Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • 3 éves releváns tapasztalat HR Generalista pozícióban
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office (Excel) ismeretek
  • Friss szakmai személet, kreatív gondolkodásmód

  • Szükséges kompetenciák:
  • Hatékony kommunikáció készség szóban és írásban egyaránt
  • Ügyfél- és szolgáltatásorientált hozzáállás
  • Magabiztos, szorgalmas, pozitív munkahelyi attitűd
  • B kategóriás jogosítvány

  • Munkavégzés helye:
  • Jász-Nagykun-Szolnok

  • Jelentkezés módja:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.