www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 62 napja lejárt

Megbízó partnerünk, a keleti régió egyik legnagyobb gépgyártó és autóipari beszállító vállalata számára keresünk dinamikus csapatukba:

HR Generalista kollégát

Feladatok:

  • HR funkció képviselete üzleti partnerként a gyáregységben

  • Operatív munkaügyi feladatok

  • Jelentések, elemzések készítése

  • Akciótervek meghatározása és végrehajtása

  • Emberi erőforrás tervezés

  • Munkaerő fejlesztési, utánpótlási programok támogatása, végrehajtása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (HR vagy munkaügyi területen)

  • Hasonló területen szerzett min. 2 éves tapasztalat

  • Aktív középfokú angolnyelv-tudás

  • Együttműködési, konszenzus készség

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Szakmai és személyes fejlődés

  • Innovatív munka nemzetközi környezetben

  • Karrierépítési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Békés megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.