www.cvonline.hu

HR Generalista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.11.
Jelentkezési határidő: 2017.10.03.
Hirdetés azonosító: 1172178
lejárt

Motivált HR generalistákat keresünk multinacionális gyártó partnerünk szigetszentmiklósi telephelyére. Partnerünk saját területén az egyik vezető globális szereplő, aki a magyar HR szervezet átszervezése és a csapat bővülése miatt keres tapasztalt HR generalistákat.
Partnerünk tapasztalatnak megfelelő fizetést és egyéb juttatásokat, nemzetközi csapatot és együttműködést a külföldi entitásokkal, továbbképzést és támogató, nyitott vezetést kínál az elkötelezett jelentkezőknek.
Legfontosabb feladatok a HR generalista számára:

  • Toborzási feladatok koordinálása, külső beszállítók kezelése
  • Teljesítményirányítási rendszer fejlesztése és menedzsmentje
  • Tréning és munkavállalói fejlesztő programok koordinálása
  • Új HR rendszer bevezetésének támogatása
  • Személyügyhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Legfontosabb elvárások a jelentkező HR generalistával szemben:

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább egy év, de preferáltan 3 év tapasztalat generalistaként, vagy munkaügyesként elsődlegesen gyártási, vagy egyéb technikai területen
  • Munkajogi, learning and development, employer branding, vagy HR rendszer implementációs tapasztalat, lean ismeret előnyt jelent
  • Energetikus, elkötelezett, motivált, e mellett kedves és nyitott személyiség

Amennyiben a lehetőség felkeltette figyelmét, tapasztalata és képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.