www.cvonline.hu

HR Generalista

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1159154
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Megbízónk, vezető gyógyszeripari cég számára HR Generalista munkatársat keresünk.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

• Toborzás és kiválasztás folyamatának teljes körű menedzselése

• HR manager munkájának szakmai támogatása

• Kapcsolattartás szakmai vezetőkkel, munkavállalókkal, fejvadász cégekkel

• Létszám- és bérköltség tervezés, adategyeztetés

• Munkaviszony megszüntetésével kapcsolatos feladatok koordinálása

• Teljesítménymenedzsment és képzési folyamatok támogatása

• Céges rendezvényeken, HR projektekben való aktív részvétel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú gazdasági vagy HR végzettség

• Nagyvállalati környezetben, hasonló munkakörben szerzett 2-5 év tapasztalat és/vagy 2 év fejvadász cégnél szerzett toborzási-kiválasztási tapasztalat

• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

• Magabiztos MS Office (Word, Excel) ismeret

• Pontos, precíz munkavégzés

• Kimagasló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

• SAP HR szofver illetve Nexon toborzási szoftver ismerete

• Munkajogi ismeretek

Nyelvtudás:

Középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik meghatározó gyógyszergyára, tevékenységük a gyógyszergyártás minden területére kiterjed a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és készgyógyszer-gyártáson át a kereskedelemig.

Amit megbízónk kínál:

• Stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

• Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, 13. havi fizetés)

• Rugalmas munkaidő

• Szakmai fejlődési, képzési lehetőségek

•- Vállalati óvoda és bölcsöde

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.