www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 73 napja lejárt

Világviszonylatban piacvezető hűtéstechnikai rendszerek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A HR stratégiai feladatok operatív megvalósításában és a rendszerek folyamatos működésében, fejlesztésében való részvétel

  • Közreműködés a HR projektek tervezésében, megvalósításában és nyomon követésében

  • Létszámgazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása

  • Toborzási, kiválasztási feladatok ellátása

  • Területek szakmai támogatása, tanácsadás

  • Riportok, elemzések és prezentációk készítése

  • Képzések szervezése, koordinálása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • Legalább 2 év humán erőforrás területen szerzett tapasztalat

  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek

  • Határozott személyiség

  • Önálló munkavégzés

Amit megbízónk nyújt:

  • Stabil munkahely

  • Versenyképes fizetés

  • Szakmai kihívások

  • Nemzetközi csapatmunkában való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás