www.cvonline.hu

HR GENERALISTA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1099463

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vállalat oktatási rendszerének működtetése (tréningigények felmérése, tréningek tervezése és szervezése)
  • Közreműködés nemzetközi HR Projektekben
  • A teljesítményértékelési folyamat menedzselése
  • Bérfelmérési és javadalmazási folyamat működtetése
  • Dolgozói elégedettség felmérések koordinálása
  • Karrier és utódlástervezés
  • HR folyamatok és eljárások fejlesztése
  • Kimutatások, riportok készítése
  • A vállalat társosztályaival történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Több éves HR Generalista, HR Business Partner tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Nagyfokú önállóság, precizitás és probléma megoldó készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR GENERALISTA, Fejér megye

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország