www.cvonline.hu
HR Generalista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1097248

Multinacionális Partnerünk részére keresünk határozott, lendületes munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Támogató funkció betöltése a munkavállalók részére
  • Tréningek tartása
  • Tehetséggondozás
  • Képzési igények és tervek meghatározása
  • HR projektekben való aktív részvétel
  • Generalista feladatok ellátása

Elvárások:

  • Egyetemi HR vagy más releváns végzettség
  • 3-5 éves HR területén szerzett multinacionális tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív, döntésképes, önálló személyiség

Amit nyújtunk:

  • Prosperáló munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzési lehetőség
  • A térségben kiemelt juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.