www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 270 napja lejárt

Baranya megyei cég tapasztalt szakembert keres

pozícióba,

aki szakértelmének és ambiciózus személyiségének köszönhetően képes a cég működéséhez és fejlődéséhez elengedhetetlen HR rendszereket  létrehozni, fejleszteni és működtetni.

A munkakörrel kapcsolatos feladatok:

  • Aktív részvétel a kiválasztás folyamatában
  • Munkaügyi folyamatok adminisztrációjában való részvétel (felvétel, szerződéskötés, kiléptetés)
  • Cafeteria rendszer működtetése
  • Havi- és negyedéves HR riportok készítése a vezetőség felé
  • Kompetencia- és teljesítményértelő rendszer működtetése
  • Tréning és továbbképzési programok kialakítása, megszervezése és lebonyolítása
  • Bérszámfejtés előkészítése

A jelentkezővel szemben támasztott követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Alapos, naprakész munkajogi ismeretek
  • Legalább 2-3 év HR területen, nagyvállalati környezetben eltöltött szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (különös tekintettel a Microsoft Office programokra)
  • Határozott, precíz, proaktív, kiváló problémamegoldó, eredményorientált és ambiciózus egyéniség

Előny

  • HR/gazdasági irányultságú végzettség

Amit megbízónk kínál

  • Stabil vállalati háttér
  • Vállalati cafeteria keret
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • 2 éves határozott munkaszerződés

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Jelentkezési határidő: 2016. október 31.

Amennyiben úgy érzi, Ön a legmegfelelőbb személy a fent részletezett pozíció betöltésére, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését.

A beérkezett pályázatokat kollégánk átnézi, a feltételeknek megfelelő jelöltekkel felveszi a kapcsolatot.

Helyek Pécs
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő