www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 110 napja lejárt

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk lelkes, proaktív munkatársat

HR Generalista munkakörbe

Feladatok:

  • HR folyamatok és szabályzatok bevezetése és működtetése a szervezetben

  • Vezetők HR támogatása, kapcsolattartás a társosztályokkal és a nemzetközi HR szervezettel

  • Direkt és indirekt munkaerő toborzás és kiválasztás

  • Új munkatársak bevezetésének koordinálása

  • Képzések szervezése és nyilvántartása

  • Adminisztratív HR rendszerek üzemeltetése

  • Riportok, elemzések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség HR vagy kapcsolódó területen

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Minimum 2-3 év HR területen szerzett tapasztalat

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

  • Erős MS Office felhasználói tudás

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség

  • Jó szervezőkészség és problémamegoldó képesség

Amit megbízónk nyújt:

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Attraktív kompenzációs csomag

  • Fiatal és dinamikus csapat

  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás