www.cvonline.hu

HR Generalista

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely 42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt és fejleszt. A kecskeméti egység jelenleg 700 munkavállalót foglalkoztat és dinamikusan fejlődő szervezetébe keres most lelkes, proaktív új munkatársat az alábbi munkakörbe:

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGI TERÜLETEK:

  • HR folyamatok és szabályzatok bevezetése és működtetése a szervezetben
  • Vezetők HR támogatása, kapcsolattartás a társosztályokkal és a nemzetközi HR szervezettel
  • Direkt és indirekt munkaerő toborzás és kiválasztás
  • Új munkatársak bevezetésének koordinálása
  • Képzések szervezése és nyilvántartása
  • Adminisztratív HR rendszerek üzemeltetése
  • Riportok, elemzések készítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség HR vagy kapcsolódó területen
  • Magabiztos, minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 2-3 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Erős MS Office felhasználói tudás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Jó szervezőkészség és problémamegoldó képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Attraktív kompenzációs csomag
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • HR

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Kecskemét

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk. Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!
Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Heliport Ipari Park, hrsz. 11751/43.

Munkavégzés helye Kecskemét
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Kecskemét, Csongrád, Jász-Nagykun-Szolnok, Pest