www.cvonline.hu
HR generalista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.10.11.
Hirdetés azonosító: 1081189
lejárt

Multinacionális partnerünk részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Résztvesz az indirekt toborzás-kiválasztás folyamatban. Elemzi és fejleszti a toborzási, kiválasztási módszereket és eszközöket, javaslatot tesz azok fejlesztésére.
  • Tervezi és szervezi az új belépő dolgozók beilleszkedési programját, részt vesz annak megvalósításában. Biztosítja az új belépők beléptetését.
  • Szerepet vállal a munkavállalók megtartására, tehetségek fejlesztésére vonatkozó projektekben, illetve a teljesítménymenedzselési és karrier építési folyamatok kialakításában és működtetésében.
  • Szakmai támogatást nyújt a vezetőknek a képzési-fejlesztési, szervezetfejlesztési igények összeállításában.
  • Közreműködik az elégedettségi felmérések szervezésében és lebonyolításában. Szakmai támogatást nyújt a vezetőknek az akciótervek kidolgozásában, nyomon követi azok megvalósítását.
  • Riportokat készít.
  • Közreműködik a HR folyamatok és szabályzatok felülvizsgálatában és fejlesztésében.
  • Felkészíti és képviseli a szervezetet a belső és külső auditok során; biztosítja a törvény betartását.
  • Felel a vállalati kommunikációért, összeállítja a kommunikációs anyagokat, prezentációkat.

Elvárások:

  • Termelőszférában, nagyvállalatnál szerzett HR tapasztalat
  • Felsőfokú iskolai végzettség (HR, gazdasági terület)
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Munkajogi ismeretek
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Teherbíró, pro-aktív, dinamikus, energikus személyiség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetési csomag és albérleti hozzájárulás
  • Kreatív, komplex, önálló felelősségi kör
  • Hosszútávú munkalehetőség és nemzetközi karrierlehetőség egy stabil jövővel rendelkező globális vállalat bővülés alatt álló gyáregységében

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.