www.cvonline.hu

HR generalista

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1080731

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: HR generalista
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Mit jelent?: A brit központú Tesco Írországtól Thaiföldig 10 országban van jelen.
A Tesco 1995 óta működik Magyarországon. Székhelye és a központi iroda Budaörsön található. Magyarországon több mint 200 boltot üzemeltet, amellyel az ország legnagyobb kiskereskedelmi láncát építette ki.
Budaörsi központi irodánkban több mint 800 munkatársunk dolgozik, 2015 júniusától One Europe néven a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szoros együttműködésben dolgozunk azért, hogy vásárlóink számára a legjobbat nyújthassuk.
Feladatok: A központi irodában lévő kb. 300 fős terület személyzeti működésének és munkaügyi folyamatainak irányítása, valamint a HR működéshez kapcsolódó változások kezelése a hatályos jogszabályoknak való megfelelés biztosítása mellett:
- Toborzási és kiválasztási folyamat felügyelete
- Első számú HR képviselőként az osztályok vezetőinek (magyar és külföldi vezetők egyaránt) támogatása és ismereteiknek fejlesztése a HR folyamatokban, az osztályok strukturális átalakításában és a vezetői szerepben
- A személyzeti osztály működéshez tartozó riportok elkészítése
- Az osztály bérköltségének nyomon követésében, tervezésében való részvétel
- Az új belépő kollégák bevezető programjának támogatása, a belépők nyomon követése a próbaidő lejártáig
- Az éves dolgozói elégedettség felmérés eredményeinek nyomon követése, akcióterv elkészítésének és megvalósításának támogatása
- Az éves teljesítmény menedzsment folyamatának támogatása az érintett osztályokon, tehetségmenedzsment
- Ad-hoc jellegű személyzeti problémák, ügyek kezelése
Amit nyújtunk: Munkatársaink visszajelzései alapján:
- Jó csapatszellem, elkötelezett, kitartó és lelkesítő munkatársakkal dolgozhatsz együtt
- Nemzetközi csapat, a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szorosan együtt dolgozunk
- Betanítás, képzések és tréningek, vagyis folyamatosan tanulhatsz, fejlesztheted magad
- Rugalmas munkavégzési lehetőség, a központi irodai pozíciók legtöbbjénél támogatjuk, hogy akár otthonról is dolgozhass heti 1-2 alkalommal
- Dolgozói autóbuszok a Boráros térről és a Déli pályaudvartól, amellyel 15-25 perc alatt kijuthatsz Budaörsi központunkba
- Kollégáink előnyként értékelték még a könnyű parkolási lehetőséget, az étkező helyiséget és kávézót a cégen belül, valamint, hogy gyakoriak a céges rendezvények
Amit kérünk: - Főiskolai vagy egyetemi végzettség
- Legalább 2-3 éves HR Generalista munkakörben- preferáltan nemzetközi vállalati környezetben - szerzett szakmai tapasztalat
- Középfokú angol nyelvvizsga és tárgyalási szintű nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Munkajogi és munkaügyi ismeretek
- Toborzási és kiválasztási ismeretek, interjúztatási készség
- HR kontrolling szakismeret
- Befolyásolási készség
- Elkötelezettség elnyerése
- Változás menedzsment
- Empátia
Előnyként értékeljük, ha: - Közgazdasági illetve HR területen szerzett végzettség előny
- Tréning és fejlesztési módszertani ismeretek
- Kompetencia modellek és alkalmazások ismerete
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Közgazdasági illetve HR területen szerzett végzettség előny