www.cvonline.hu
HR generalista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1078158
lejárt

Fejér megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • szabályzatok készítése, módosítása
  • személyi anyagok és belső HR adatbázis karbantartása
  • SAP rendszer használata
  • létszámriportok készítése
  • kimutatások készítése a vállalat különböző osztályai számára

Elvárások:

  • szakirányú HR / gazdasági végzettség
  • tapasztalat minimum 2 év
  • erős excel, ppt tudás
  • jó elemző, analitikai, számolási képesség
  • középfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • fiatalos csapat
  • fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.