www.cvonline.hu

HR Generalista

Szeretnél HR Generalista lenni az ország egyik legsikeresebb online áruházánál?

  • Szívesen lennél egy gyorsan fejlődő hazai cégnél a HR folyamatok gazdája, kezdve az új munkatársak felvételétől a teljesítményértékelésig?
  • Képes vagy gyorsan rendszerezni az információkat és nem veszel el az első látásra kaotikusnak tűnő szituációk között?
  • Önállóan, magabiztosan kézben tudod tartani a saját feladataidat és a határidőket?

Ha a fentiek alapján magadra ismersz, olvass tovább!

Milyen feladatokat kínálunk Neked?

  • Teljesítményértékelés támogatása. Te fogod támogatni és nyomon követni a teljesítményértékelő folyamatot, hogy a vezetők és beosztottjaik az ezzel kapcsolatos feladataikat megfelelően, határidőre végezzék el.
  • HR kommunikáció és elégedettség felmérés. Te leszel felelős a belső HR kommunikáció kezeléséért, a munkatársaink elégedettségének félévente történő felméréséért és az eredmények összefoglalásáért.
  • Munkatársak felvétele. Egyik fontos feladatodként az Extreme Digital új, nyitott pozícióinak betöltését kell támogatnod; a te feladatod lesz az álláshirdetések kezelése, a nyitott pozíciók nyomon követése, az önéletrajzok szűrése, a felvételi interjúk lefolytatása, az új munkatárs beilleszkedésének támogatása.
  • HR kontrolling és üzleti támogatás. Vezetői támogatás mellett idővel feladatod lesz a HR működésének nyomon követése, a legfontosabb HR teljesítménymutatók menedzsmentje és a menedzsment tájékoztatása.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • Önjáróságot. Mert HR Generalistaként nálad a labda: neked kell a feladataidat a lehető leghatékonyabban megszervezni és elvégezni, betartva a vállalt határidőket.
  • Rendszerszemléletet. Mert az információ ritkán fog kis mennyiségben, strukturáltan és tisztán érthetően érkezni hozzád – gyakran kell majd nagy mennyiségű, látszólag egymástól független információhalmazokat szintetizálnod és kitalálnod belőle, mi a megoldás.
  • Segítőkészséget. Mert sokan és sokszor fognak tőled segítséget kérni, legyen szó új pozíció betöltéséről, munkatársak között felmerülő problémákról, vagy akár személyes jellegűekről. Fontos, hogy jó kapcsolatteremtő képességeid legyenek, hogy bátran merjenek hozzád fordulni.
  • Releváns tapasztalatot és szakmai ismereteket. Fontos, hogy legalább 3 év tapasztalattal rendelkezz, jártas legyél humán kontrolling eljárásokban és otthonosan mozogj a HR fejlesztések világában.
  • You should speak this language.

Hol fogsz dolgozni?
Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén.
A jelentkezést a fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokkal, a pozíció és a kereseti igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest