www.cvonline.hu

HR Generalista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.10.15.
Hirdetés azonosító: 1076313

Partnerünk, multinacionális gyártócég számára keresünk juttatások, bérszámfejtés, munkaügy területén tapasztalt HR kollégát HR Generalista munkakörbe.

Feladatok:

- Be- és kilépéssel kapcsolatos teendők teljes körű elvégzése
- Kölcsönzött munkavállalók anyagainak, jelenléti ívek kezelése
- Munkavállalói kérdések megválaszolása
- Bérszámfejtési rendszer felügyelete, áttekintése, szükség esetén átalakítása
- Számfejtés ellenőrzése, külső partnerrel való kapcsolattartás
- Bérköltség ellenőrzése
- Létszám-, bértervezésben aktív részvétel
- Munkaügyi adminisztráció, TB ügyintézés
- Heti, havi, negyedéves, éves, ad hoc riportok készítése a vezetőség számára
- Cafeteria rendszer kezelése
- Folyamatok fejlesztésére javaslattétel
- Létszámriportok készítése
- HR osztály tagjaival együttműködik, hiányzás esetén helyettesíti őket
- Adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:

- Legalább 3-5 év releváns tapasztalat
- Több-műszakos munkarend, és ehhez kapcsolódó munkaügyi ismerek
- Cafatériarendszer, juttatási rendszerek mély ismerete, Excell és adatbázisok magabiztos kezelése
- Felsőfokú végzettség
- Középszintű angol nyelvtudás
- Erős felelősségérzet
- Nyomás alatt is pontos munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány
- Nexon rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Szakmai perspektíva, fejlődési lehetőség
- Sokszínű, változatos feladatkör
- Motiváló környezet, csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján