www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 394 napja lejárt

Multinacionális gyártó cég magyarországi leányvállalata keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • munkavállalók be- és kiléptetése
  • jelenléti ívek kezelése
  • bérszámfejtés előkészítése
  • a cég cafeteria rendszerének működtetése
  • új munkavállalók keresése, kiválasztása
  • belső és külső képzések szervezése, koordinálása
  • kapcsolattartás oktatási intézményekkel, hatóságokkal
  • statisztikák, riportok, kimutatások készítése
  • hatékony belső kommunikáció kialakítása, fenntartása
  • vállalati rendezvények szervezése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Munka Törvénykönyvének alapos ismerete
  • Legalább társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfél-orientáltság
  • Csapatjátékosság
  • Feladatorientált, önálló munkavégzés
  • Analitikus gondolkodásmód, problémamegoldó képesség, terhelhetőség

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Bér- és TB ügyintézői végzettség

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bérigényének megjelölésével a következő e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német