www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 247 napja lejárt

a Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft kisteleki gyárába keres sikerorientált jelentkezőket az alábbi munkakörbe:

 Főbb feladatok

  • Részt vesz a toborzás-kiválasztási folyamatban. Elemzi és fejleszti a toborzási, kiválasztási módszereket és eszközöket, javaslatot tesz azok fejlesztésére.
  • Tervezi és szervezi az új belépő dolgozók beilleszkedési programját, részt vesz annak megvalósításában. Biztosítja az új belépők beléptetését.
  • Szerepet vállal a munkavállalók megtartására, tehetségek fejlesztésére vonatkozó projektekben, illetve a teljesítménymenedzselési és karrier építési folyamatok kialakításában és működtetésében.
  • Együtt működik a bérszámfejtéssel a havi zárásokban, támogatást nyújt a vezetőknek a munkaidő tervezésben
  • Riportokat készít. Közreműködik a HR folyamatok és szabályzatok felülvizsgálatában és fejlesztésében.
  • Segítséget nyújt a gyáregység kommunikációjában, segítséget nyújt a kommunikációs anyagokat, prezentációk összeállításában.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Termelőszférában, nagyvállalatnál szerzett HR tapasztalat
  • Felsőfokú iskolai végzettség (HR, gazdasági terület)
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Munkajogi alapismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési csomag, cafetéria
  • Kreatív, komplex, önálló felelősségi kör
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Békés
Bács-Kiskun
Csongrád
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol