www.cvonline.hu

HR Generalista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.10.11.
Hirdetés azonosító: 1069765

Pozíció leírása / Job description

Piacvezető babaáruházlánchoz keresünk HR Generalista munkatársat budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

- Kiválasztási folyamat vezetése, támogatása, együttműködés a szolgáltató cégekkel
- HR folyamatszabályozás, belső szabályzatok kidolgozása és bevezetése
- Be- és kiléptetés koordinációja
- Munkaidőszabályzat felülvizsgálata, működtetése (belépési rendszer, jelenléti ívek, jelenlétek adminisztrálásának koordinálása, szabadságkiadáshoz, táppénzekhez fűződő tevékenység)
- Javadalmazási gyakorlat támogatása/felülvizsgálata
- Bérszámfejtés előkészítése
- Teljesítményértékelési rendszer működtetése, ösztönző rendszer támogatása és felülvizsgálata
- Kiskereskedelmi viselkedéskultúra, illemkódex, öltözködési és higiénés előírások szabályzása, ellenőrzése és ezek betartatása
- Csapatépítő események tervezése, szervezése, nyomon követése
- Havi HR jelentések, beszámolók, riportok készítése a vezetőség és a társosztályok számára
- Társosztályokkal való aktív együttműködés

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
- Magabiztos MS Office gyakorlat
- Pontos, precíz munkavégzés
- Kimagasló kommunikációs és szervező képesség
- Jó problémamegoldó képesség, minőségorientáltság
- Angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Kiváló szakmai referencia
- Családias hangulat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a