www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 443 napja lejárt

Minimum 4 éves tapasztalattal rendelkezik HR területen? Tárgyalási szinten beszéli az angol nyelvet és szeretné tapasztalatait egy nagy múltú multinacionális gyártó vállalatnál kamatoztatni? Jelentkezzen hozzánk. Megbízó vállalatunk Bács-Kiskun megyei munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

HR generalista

Feladatok:

  • Új belépők oktatásának megszervezése, lefolytatása

  • Toborzási folyamat koordinálása (kapcsolattartás munkaerő-közvetítő cégekkel, munkaügyi hivatallal, interjúk lefolytatása)

  • Vállalat képviselete, kapcsolattartás az üzemi orvossal, partnerekkel, beszállítókkal

  • Munkaügyi jogszabályok betartatása

  • Belső és külső képzési rendszer felülvizsgálata, megszervezése és irányítása

  • Vizsgáztatás megszervezése

  • Termelési és a KAIZEN vállalati kultúra támogatása

  • ISO rendszer fejlesztése

  • Juttatási és javadalmazási rendszer felülvizsgálata és fejlesztése

  • Teljesítmény menedzsment (éves értékelések koordinálása)

  • Adminisztrációs és archiválási feladatok

Elvárások:

  • Minimum 4 éves releváns szakmai tapasztalat (HRIS)

  • Főiskolai végzettség

  • Termelési tapasztalat

  • Hazai és nemzetközi jogi ismeretek

  • Angol nyelv tárgyalási szintű használata

  • Tárgyalási technikák ismerete

  • LEAN és HSSE, változásmenedzsment tapasztalat

Személyes kompetenciák:

  • Nyitott a folyamatos fejlődésre

  • Magas fokú titoktartás

  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és előadói készség

  • Képes a csapatmunkára

  • Jó konfliktusmegoldó készség

  • Logikus és komplex gondolkodás, precíz munkavégzés

  • Képes a priorizálása

Előny:

  • Tréneri tapasztalat

Amit megbízónk nyújt:

  • Változatos munkavégzés

  • Kiváló infrastruktúra

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével Juhász Lotti Junior HR Tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás