www.cvonline.hu

HR generalista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2016.07.29.
Hirdetés azonosító: 1061630

Multinacionális ipari automatizálási területen tevékenykedő Partnerünk számára HR generalista pozícióba keressük új munkatársukat.

Feladatok:

- HR projektek implementálása és koordinálása (pl.: teljesítmény értékelő rendszer bevezetése)
- HR folyamatok kialakításában és fejlesztésében való aktív részvétel
- Kapcsolattartás a németországi központtal
- HR kontrolling rendszer kialakítása és működtetése, a HR mérőszámok nyomon követése
- HR akciók kidolgozása, rendszeres riportok elkészítése
- Döntés előkészítő anyagok elkészítése, előterjesztése
- Szakmai jelentések prezentálása magyar és/vagy angol nyelven

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
- Projektvezetésben szerzett tapasztalat
- Angol nyelv felsőfokú ismerete
- Munkajogi ismeretek
- Jó kapcsolatteremtő, proaktív, nyitott személyiség
- Kiváló kommunikációs és prezentációs készség

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség egy piacvezető és folyamatosan bővülő vállalatnál
- Szakmai kihívások kiváló munkakörnyezetben
- Multinacionális vállalati kultúra
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján