www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 456 napja lejárt

Feladatok:

·         Toborzási, kiválasztási folyamat koordinálása

·         Személyügyi, munkajogi kérdések megválaszolása

·         Belépő dolgozók oktatása (belső szabályzatok, munkaügyi információk)

·         Külső partnerekkel, társosztályokkal való kapcsolattartás

·         Be és kilépő dokumentációk elkészítése

Elvárások:

·         Felsőfokú szakirányú végzettség

·         Minimum 2 éves HR területen szerzett tapasztalat

·         Munkajogi ismeretek

·         Kommunikáció képes angol nyelvtudás

·         Kiváló szervezőkészség, pro-aktív gondolkodásmód

·         Pozitív személyiség, határozott fellépés

Amit kínálunk:

·         Szakmai fejlődési lehetőség

·         Versenyképes fizetés, juttatások

·         Felelősség, kihívást jelentő feladatok

·         Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

·         Túrkeve (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol