www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 349 napja lejárt

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő Çelebi Ground Handling
Hungary Kft. az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • Az üzleti igények lefordítása HR intézkedésekre, akciókra
  • Az üzleti terület munkajogi támogatása
  • A munkaerő-tervezéshez és - gazdálkodáshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalaton belüli szervezeti egységekkel
  • Beszámolók és elemzések készítése

Elvárások:

  • Minimum 3 év releváns humánerőforrás területen szerzett tapasztalat;
  • Erős munkajogi ismeretek
  • Angol nyelvtudás (napi szinten kell használni)
  • Windows Office felhasználói szintű ismerete;
  • Proaktív, precíz, csapatmunkát kedvelő személyiség;

Amit ajánlunk:

  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőség, érdekes, változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai és továbbképzési lehetőségek
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Multinacionális, megbízható vállalati háttér

Pályázatát várjuk: az alábbi e-mail címre a pozíció megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol