www.cvonline.hu

HR Generalista

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1060859

Nagy hagyománnyal és stabil háttérrel rendelkező multinacionális termelő partnervállalatunk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • toborzási és kiválasztási folyamat koordinációja, együttműködés a szolgáltató cégekkel,
  • képzési rendszer (fizikai és szellemi dolgozókra vonatkozóan) kidolgozása és működtetése,
  • teljesítményértékelési és motivációs rendszer működtetése (fizikai és szellemi munkakörökben egyaránt),
  • vezetők és munkatársak folyamatos támogatása a felmerülő HR témákban,
  • munkajogi megfelelőség biztosítása, munkaszerződés módosítások elkészítése,
  • statisztikák, kimutatások, beszámolók, prezentációk készítése,
  • közreműködés ad hoc projektekben. (rendezvények szervezése, belső PR feladatok),
  • a mindenkori jó munkahelyi légkör biztosítása,
  • csapatépítő rendezvények szervezése.

Elvárások:
  • minimum 3 év generalista tapasztalat HR területen, vezetői tapasztalat előny,
  • felsőfokú végzettség,
  • kiváló angol nyelvtudás,
  • magabiztos MS Office gyakorlat,
  • HR kontrolling, létszám-gazdálkodási tapasztalat,
  • naprakész munkajogi és munkaügyi ismeretek,
  • kiváló kommunikációs és szervező készség,
  • rugalmas, terhelhető, érett személyiség,
  • minőségorientáltság, jó probléma-megoldó képesség, elhivatottság,

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.