www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 425 napja lejárt

Mezőgazdasággal foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk Dél-dunántúli munkavégzéssel leendő munkatársat az alábbi pozícióba:

HR generalista

Feladatok:

  • Vezetők támogatása a teljes munkaerő-felvételi folyamatban, a jelöltek toborzásától a munkaszerződés aláírásáig.

  • Éves képzési terv készítése, helyi képzések tervezése, szervezése, tanulmányi szerződéskötés.

  • Utánpótlás tervezés, gyakornoki program, tehetség program, vezető képző program helyi szintű támogatása. Egyetemekkel való kapcsolattartás és együttműködés, ösztöndíj program fenntartása és üzemeltetése.

  • Bérszámfejtéssel való kapcsolattartás és az együttműködés hatékonyságának javítása.

  • Munkajogi és munkaügyi tanácsadás a szakmai vezetők és a munkavállalók részére, munkaügyi feladatok intézése.

  • Bér és juttatási rendszerek operatív működésének biztosítása.

  • Teljesítmény értékelési és motivációs rendszerek működésének támogatása.

  • HR folyamatok fejlesztésére javaslatok megfogalmazása, hatékonyságjavítási projektek kezdeményezése.

  • Jelentések készítése, HR mérőszámok figyelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Foglalkoztatással kapcsolatos jogszabályoknak és a munka törvénykönyvének ismerete

  • 2-3 éves termelő cégnél szerzett HR tapasztalat

  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Személyes kompetenciák:

  • Energikus, motivált személyiség

  • Precizitás

  • Önállóság

Előny:

  • Multinacionális HR tapasztalat

  • SAP rendszer ismerete

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli munkakör

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Baranya Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével Juhász Lotti Junior HR Tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás