www.cvonline.hu

HR Generalista

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1046107

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Komárom-Esztergom)

Nemzetközi partnercégünk új munkatárat keres magyarországi gyáregységük teljes körű HR feladatainak ellátására, területek kialakítására, működtetésére a külföldi vezetés útmutatásai alapján.
Feladatok:

  • 150 fős gyáregység HR területű feladatainak operatív színtű ellátása, illeve tanácsadás a nemzetközi és hazai vezetés részére, döntéshozás előkészítése
  • Toborzás és kiválasztási feladatok fizikai és szellemi területre egyaránt
  • Részvétel a kompenzációs rendszer fejlesztésében, munkaerőigény tervezés-előkészítése
  • Teljesítményértékelési rendszer kialakítása, működtetése
  • HR adminisztráció ellátása, a személyügyi nyilvántartás pontos, naprakész vezetése, jelenléti ívek, munkaidő nyilvántartás kezelése
  • Vállalati szabályzatok, folyamatok összehangolása a munkaügyi jogszabályokkal
  • A társaság képviselete a hivatalok előtt, részvétel az auditokon
  • Riportok, elemzések készítése a nemzetközi vezetőség részére

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség releváns területen
  • Legalább 2-3 év HR területű, gyártó/termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Munkatörvénykönyvének és a kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás elvárás
  • MS Office felhasználói szintű használata
  • Terhelhetőség, képesség az önálló munkavégzésre, dinamizmus
  • Precizitás, megbízhatóság, rugalmasság

Juttatások:
  • Stabil, multinacionális válallati háttér
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatások

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Komárom

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group