www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1045546
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy gyártó cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
HR GENERALISTA

Feladatok:
  • Munkaerő toborzása, kiválasztása, kapcsolattartás fejvadász cégekkel;
  • Munkaerőigény tervezés-előkészítése a felső vezetés felé;
  • Az új dolgozók beléptetésével kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Kialakított Cafeteria rendszer működtetése;
  • Meglévő dolgozói állomány ösztönző eszközrendszerének előkészítése a felső vezetés felé;
  • Kapcsolattartás a munkavédelmi- és tűzvédelmi megbízottal.

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség;
  • 3-5 éves HR területen szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Előnyt jelent az aktív angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Ágota Juhász, E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Heves