www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 426 napja lejárt

A Kempinski Hotel Corvinus Budapest szálloda új kollégát keres

HR GENERALISTA

 munkakörbe

Feladatok:

  • A HR iroda napi adminisztratív feladatainak teljeskörű lebonyolítása
  • Munkavállalók és tanulók be-és kiléptetése, NAV  jelentések elvégzése
  • Munkaszerződések, munkaszerződés-módosítások elkészítése
  • A vállalati cafeteria (béren kívüli juttatások) adminisztrációja
  • HR controlling feladatok ellátása: Bér- és létszámtervezésben való közreműködés, hó végi statisztikák elkészítése
  • Belső kommunikáció szervezése és lebonyolítása
  • Céges rendezvények szervezésében való részvétel

Kritériumok:

  • szakirányú, felsőfokú végzettség
  • legalább két év HR adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • precíz, pontos és megbízható személyiség
  • szállodaipari, vendéglátóipari vagy turisztikai tapasztalat előnyt jelent

Jelentkezni az alábbi e-mail címen küldött fényképes önéletrajzzal 2016. május 15-ig lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Angol