www.cvonline.hu

HR generalista

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1033843
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnerünk megbízásából keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

HR GENERALISTA TOBORZÁSI TERÜLETRE / TOBORZÓ MUNKATÁRS

Feladatok:

·      Direkt és indirekt dolgozói állomány toborzása, tesztelése

·      Külső és belső kiválasztási feladatok teljes körű lebonyolítása és a visszajelzéssel kapcsolatos feladatok ellátása (hirdetések feladása, állásinterjúk szervezése stb.)

·      Önéletrajzok előszűrése, CV adatbázis és karrierportál kezelése

·      Állásbörzéken való részvétel

·      Munkaszerződések, és egyéb munkaügyi dokumentáció (kilépő interjú, rotáció stb.)

·      Munkaköri leírások naprakészen tartása, aktualizálása

·      A feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció teljes körű ellátása

·      Szoros együttműködés a cég szakmai vezetőivel és külső partnereivel

·      Statisztikai, jelentési, adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése

Elvárások:

·      Felsőfokú végzettség (Preferáltan HR szakirányon)

·      Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat HR generalistaként toborzási területen vagy toborzási specialistaként

·      Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

·      Felhasználói szintű MS Office ismeretek

·      Kiváló kommunikációs, tárgyalási és együttműködő készség

·      Rugalmasság, diszkréció

·      Megbízható, felelősségteljes és önálló személyiség

·      „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

·      Nemzetközi (távol keleti) vállalati kultúrában szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

·      Ambiciózus, támogató csapat

·      Nemzetközi környezet

·      Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Esztergom (Budapestről a vállalati buszjárat biztosított)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya