www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 337 napja lejárt

Elvárások

  • Szakirányú HR végzettség
  • Minimum 2-3 éves HR területen szerzett tapasztalat multinacionális környezetben
  • Toborzási tapasztalat
  • Társalgási szintű angolnyelv-tudás
  • Magabiztos, erős felhasználói szintű MS Office ismeret (kiemelten Excel és PowerPoint)
  • Proaktív, önálló munkára képes személyiség
  • Jó kommunikációs, erős prezentációs készség
  • NexonTime rendszer (Beosztástervező modul) ismerete előnyt jelent

Feladatok

  • A HR folyamatok adminisztrációs támogatása, munkaügyi dokumentáció
  • Kiválasztási feladatok fizikai és szellemi pozíciókra
  • Kapcsolattartás a külső bérszámfejtő céggel, adatok előkészítése bérszámfejtésre
  • NexonTime rendszer Beosztástervező moduljának kezelése, segítségnyújtás a kollégáknak
  • Rendszeres és eseti riportok készítése (Excel-ben és PowerPoint-ban)

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil, multinacionális cégnél
  • Fejlődési lehetőség, rálátás a HR összes részterületére
  • Kompenzációs csomag: versenyképes fix alapbér, ezen felül teljesítményalapú bónusz, Cafeteria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, valamint vállalati mobiltelefon.

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését 2016. április 20-ig juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés HR Generalista pozícióra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő