www.cvonline.hu

HR Generalista

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.10.26.
Hirdetés azonosító: 1026206
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk számára keresünk az alábbi munkakörbe kollégát:

Feladatok:

  • szabályzatok készítése, módosítása, kvietése
  • személyi anyagok és belső HR adatbázis karbantartása
  • SAP rendszer használata
  • létszámriportok készítése (heti, havi, ad-hoc)
  • kimutatások készítése a vállalat különböző osztályai számára

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett, 2 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség a folyamatosan változó, új kihívásokat, feladatokat generáló környezethez
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Juttatások:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Szükséges dokumentumok:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Fejér