www.cvonline.hu

HR Generalista

  • A hirdetés 262 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,

keres saját csapatába munkatársat az alábbi pozícióba:

HR generalista

Feladatok:

  • HR stratégia kialakítása;

  • Szervezetfejlesztés;

  • HR támogatás az ügyvezető valamint a szervezet vezetői számára;

  • HR folyamatok működtetése és fejlesztése (toborzás/kiválasztás, teljesítmény menedzsment, képzési terv elkészítése, stb.);

  • A teljes munkaerő felvételi folyamat irányítása;

  • Teljesítmény-értékelési rendszer kialakítása és koordinálása;

  • Képzési programok kidolgozása és megvalósítása;

  • Részvétel a költségvetés-tervezési folyamatokban;

  • Munkajogi dokumentáció jogszabályi megfelelőségének biztosítása;

  • A teljes HR adminisztráció felügyelete;

  • Kapcsolattartás a szolgáltató partnerekkel, hatóságokkal;

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség (HR és/vagy gazdasági szakirány);

  • Legalább 4 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;

  • Munkajogi szabályok naprakész ismerete (bér és TB szabályok ismerete előny);

  • Angol nyelvismeret;

  • Szakmai magabiztosság;

  • Magas stressz tűrő képesség;

  • Kiváló kommunikációs és probléma-megoldó készség;

  • Önállóság, döntéshozói szemlélet.

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Versenyképes jövedelem + cafetéria

  • Fiatalos csapat

  • Kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás