www.cvonline.hu

HR GENERALISTA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1023034

Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása
  • Dolgozói integrációs folyamat működtetése
  • Dolgozói tréningek szervezése, koordinálása
  • HR folyamatok és eljárások fejlesztése
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kimutatások, riportok készítése
  • A vállalat társosztályaival történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Együttműködő készség
  • Hatékony, önálló munkavégzés
  • Jó probléma megoldó képesség, elhivatottság

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR GENERALISTA, Veszprém megye

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország