www.cvonline.hu

HR generalista

  • A hirdetés 381 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Toborzási, kiválasztási feladatok önálló végzése, hirdetési felületek kezelése, jelöltek előszűrése, interjúztatása.
  • Belépői képzések megszervezése, koordinálása.
  • Bérszámfejtés előkészítése, kapcsolattartás a külső szolgáltatóval.
  • Munkavállalói dokumentációk folyamatos ellenőrzése és felügyelete.
  • HR területet érintő szabályozások nyomon követése, változások bevezetése.
  • Statisztikák, riportok elkészítése, részvétel a HR osztályon folyó projektekben.
  • Funkcionális vezetőkkel való folyamatos kapcsolattartás.
  • HR vezető munkájának támogatása, HR asszisztens munkájának koordinálása.

Elvárások:

  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás, munkajogi ismeretek.
  • HR generalista területen szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Önállóság, megbízhatóság, pro-aktivitás, érdekérvényesítés.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér.
  • Szakmai fejlődés lehetősége, cégcsoport projektekben való részvétel.
  • Színvonalas munkakörnyezet, munkába járás támogatása.

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás