www.cvonline.hu
HR generalista
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.10.
Jelentkezési határidő: 2016.06.11.
Hirdetés azonosító: 1021425
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Multinacionális, piacvezető, könnyűiparban tevékenykedő partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

- Toborzás-kiválasztási feladatok szellemi és fizikai pozíciók esetén egyaránt
- Munkaügyi adminisztráció
- Munkaerő ki és belépetés
- Havi bérszámfejtés előkészítése
- Adminisztratív változások kezelése ( munkaszerződés módosítások stb.)
- Oktatások, képzések megszervezése, nyomon követése
- Teljesítmény értékelési rendszer támogatása

Követelmények
- Felfőfokú végzettség (preferáltan gazdasági, HR specializáció vagy személyügyi szak)
- 2-3 év releváns tapasztalat gyártó környezetben (HR, munkaügy, bérszámfejtés)
- Naprakész munkaügyi ismeretek
- Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
- Magabiztos MS Office ismeret, erős MS Excel használat elengedhetetlen
- Jó problémamegoldó és analitikus készség
- Határozott és talpraesett fellépés

Amit a cég kínál:
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Változatos feladatkör
- Versenyképes fizetés
- Utazási hozzájárulás