www.cvonline.hu

HR Generalista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.03.03.
Jelentkezési határidő: 2016.03.11.
Hirdetés azonosító: 1020429
lejárt

Tapasztalt HR Generalistát keresünk gyógyszeripari multinacionális partnerünk részére budapesti munkavégzésre. Partnerünk olyan tapasztalt generalista kollégát keres, aki nyitott a toborzásra és rendelkezik tapasztalattal HR információs rendszer bevezetésében. Megbízónk kiváló fizetést, összeszokott, stabil csapatot és hosszú távú munkalehetőséget és nemzetközi környezetet kínál a jelentkezőknek.

A HR Generalista legfontosabb feladatai:
  • A közép- és felsővezetői kör támogatása belső tanácsadói szerepkörben, stratégiai és operatív HR kérdésekben
  • Az üzleti igények megértése, terület érintett vezetőivel közös értelmezése, az üzleti döntések támogatása
  • A toborzási folyamatok koordinálása
  • Együttműködés a helyi és a nemzetközi HR csapattal a stratégiai és operatív HR folyamatok kezelésében, kapcsolattartás egyéb belső érintettekkel
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása (munkaügyi feladatok, tréningek stb.)
  • Belső kommunikáció támogatása
  • HRIS (SuccessFactor) implementáció, LMS rendszer és Kompetencia Menedzsment rendszer működtetése
  • Belső és külső tréning programok felügyelete és szervezése

  • Legfontosabb elvárások a toborzási tanácsadóval szemben:
    • Felsőfokú végzettség
    • Folyékony angol nyelvtudás
    • Minimum 3 év generalista területen szerzett tapasztalat
    • Toborzásban szerzett tapasztalat
    • HR információs rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
    • Proaktív, nyitott, magabiztos személyiség
    • Utazási hajlandóság

    Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
    Munkavégzés helye: Budapest