www.cvonline.hu

Képzési és szervezetfejlesztési HR specialista (sr.)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés céljából keresünk komoly tapasztalattal rendelkező munkatársat egy nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat számára, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

HR projektek (képzés, szervezetfejlesztés, egyéb) teljeskörű kidolgozása és koordinálása;
Szükséges workshop-ok szervezése;
Részvétel egyéb HR támogató feladatoknál (pl. vezetők támogatása kiválasztási, szervezetfejlesztési kérdésekben);
Éves képzési terv kidolgozása;
Teljesítményértékelési rendszer fejlesztése, módosítása a vezetőkkel közösen;
Részvétel vállalati programok szervezésében;
Riportolás a HR igazgató és eu-i HR manager részére (előfordulhatnak nemzetközi projektek is).

Követelmények:

Több éves HR tapasztalat gyártó vállalatnál;
Aktív angol nyelvtudás;
Felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem).

Munkavégzés helye:

Fejér megye (Mór) Lévén, hogy a bejárást teljes egészében támogatja Partnerünk, így Győr és Tatabánya régióból is bejárható a munkahely.

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes bérezés és juttatási csomag (teljes bejárástámogatás, magas cafeteria)
Felelősség és valódi önállóság!
Motiváló munkakörnyezet
Kibontakozási lehetőség

Ideális pályázó:

Kommunikatív, nyitott és asszertív kommunikáció jellemzi;
Projekt szemlélettel rendelkezik;
Erős benne a szakmai alázat;
Hajtós, terhelhető.

Kategória Gyártás / Termelés, Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Mór, Tatabánya, Veszprém, Veszprém