Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

sr. HR Generalista

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés céljából keresünk több éves tapasztalattal rendelkező munkatársat egy nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat számára, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Toborzás, kiválasztás
Jelöltek előválogatása
Ad-hoc jelleggel HR projekt feladatok (pl. szervezetfejlesztés, oktatási anyag elkészítése)
Szerződések előkészítése
Munkavállalók HR támogatása
Éves képzési terv készítésében részvétel
Utánpótlás tervezés/nevelés, tehetség program, vezető képző program támogatása
Bér és juttatási, illetve teljesítmény értékelési, motivációs rendszerek működésének biztosítása
Részben HR kontrolling feladatok
Riportolás a HR igazgató részére

Követelmények:

Több éves HR tapasztalat gyártó vállalatnál
Aktív angol nyelvtudás
Felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és juttatási csomag (cafeteria, teljes bejárástámogatás)
Felelősség, sok önálló projekt, feladat

Ideális pályázó:

Kommunikatív, agilis és szíve álma olyan környezetben dolgozni, ahol önállóan és felelősséggel tud dolgozni. Ahol kifejezetten elvárás, hogy ötletei legyenek és ezeket valósítsa is meg.

Kategória Gyártás / Termelés, Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Mór, Tatabánya, Veszprém, Veszprém