www.cvonline.hu

HR generalista

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1013679

Feladatok:

  • teljes körű toborzás kiválasztás a kiskereskedelmi egységek részére
  • cafeteria rendszer kezelése
  • cégközpont belsős kiválasztási feladatainak elvégzése
  • munkavállalók beléptetése, kiléptetése
  • munkaszerződések készítése
  • részvétel a döntés előkészítésben

Elvárások:
  • felsőfokú végzettség
  • magas szintű Microsoft Office ismeret
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • időszakos lehetőség, előre láthatólag 2016.12.31-ig
  • azonnali kezdés
  • tapasztalatszerzés egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

Előnyök:
  • angol nyelv ismerete

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Humán erőforrás
Régió