www.cvonline.hu

HR generalista (Veszprém)

  • A hirdetés 839 napja lejárt

Veszprém megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk HR generalista munkatársat, az alábbiak feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Vezetők támogatása a felvételi folyamatban
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása, eredményességének biztosítása
  • Állásinterjúk szervezése, levezetése, értékelése
  • HR és szervezetfejlesztési programok támogatása
  • Új belépők oktatása, munkaszerződések, szükséges dokumentációk előkészítése
  • Képzésszervezés
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Toborzással és kiválasztással kapcsolatos egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Munkavállalókkal és társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Részvétel állásbörzések és egyéb toborzással kapcsolatos rendezvényeken

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Magabiztos kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Közvetlen, nyitott személyiség

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő